برگزیدگان مرحله اول جشنواره تهران تبو شنبه, 27 شهریور 0

نفرات برتر مرحله اول جشنواره ی رباتیک و زیباسازی شهری مشخص شدند.
به نقل از روابط عمومی جشنواره ی رباتیک و زیباسازی شهری ( Tehran TEBO) که فراخوان اولین دوره ی آن در آبان ماه سال 99 منتشر شده بود، هیئت انتخاب اولیه جشنواره، ۱۳۷ طرح برگزیده را در قالب سه رده ی طلایی، نقره ای و برنزی انتخاب کردند که اسامی آن ها به شرح زیر است:
(اسامی در هر بخش به ترتیب حروف الفبا میباشد)

مدال طلا
 🥇احمدی امیرعلی 
🥇اویسی محمدمعراج 
🥇آزادگر آراد 
🥇بلوری حقیقی امیرارسلان 
🥇پرهیزه پانیذ 
🥇جواهریان طاها

🥇چابک محمد مهدی
🥇خانی امیرحسین 
🥇دلوچی امیرعلی 
🥇رنجی امیرعلی 
🥇سپهریان کلبعلی نژاد امیررضا 

🥇سمیعی مدانی امید
🥇شرفی علی اکبر 
🥇شکری امیرمحمد 
🥇صفاریون آوا 
🥇طبائی سیده عسل 
🥇عافیت طلب آرشام 
🥇عباسی انارکی آریا 
🥇عباسی خاک آرتین 
🥇عطارد محمدمهدی 
🥇عظیم فر سیدامیررضا 
🥇فیروزی راد فرینا 
🥇قدیری محمدطاها 
🥇کریمی ارتیمان 
🥇کشاورز با حقیقت دینا 
🥇کیایی یاس 
🥇مقدم هستی 
🥇مولائی یاشار 
🥇مولودی مانی
🥇ناظر ترمه 
🥇هاشم نیا کیارام 
🥇یعقوب فکر یسرا

مدال نقره
🥈ابدی مرزونی آرش 
🥈الهویردی سرنی حامی 
🥈ایران نژادلانکوهی هیربد 
🥈برومند اهورا 
🥈تقوی محمدصدرا 
🥈توکلی اردکانی برنا 
🥈ثمودیان اصل باران 
🥈جمشیدی سارینا 
🥈جودی آنیتا 
🥈چگینی علی آبادی پرهام 
🥈چیت ساز بروجردی هانا 
🥈حسینی مقدم بردیا 
🥈خواجوی محمدآئین 
🥈داوودآبادی ملیکا 
🥈رضائی چابک دوگلسر دامون 
🥈طهماسبی ایلیا 
🥈طهماسبی ثنا 
🥈عباسی آیدا 
🥈عسگری آرسام 
🥈عمرانی امین 
🥈فهیمی محمد سام 
🥈قاسمی پارسا 
🥈کاظمی کاشف وانیا 
🥈کریمی فاطمه 
🥈کلباسی اصفهانی زهرا 
🥈کیائی یاس 
🥈مبصر حامی 
🥈محمدی بهار 
🥈محمدی بهنود
🥈مشایخ ابوالفضل 
🥈مصیب نژاد محمد 
🥈مظلومی سیگارودی پارسا 
🥈مهرورزین آریا 
🥈میرچراغی محمدعلی 
🥈میرچراغی ملینا  
🥈نانکلی شهری ابوالفضل 
🥈نبوی نگار 
🥈نصرآبادی آتنا 
🥈یاوری بردیا

مدال برنز
🥉اخلاق پسند امین 
🥉اکبریه امیرعلی
🥉امیدیان امیررضا 
🥉امیری آبتین 
🥉اویسی رونیا
🥉پوست فروشان بردیا 
🥉تاج بخش یاس 
🥉جاجویی سورنا 
🥉جباربیک علی 
🥉حسین پور حسن کیاده حسین 
🥉حسین پور ستایش 
🥉حسین مردی آنوشا 
🥉حمیدی آزاد سید عرفان 
🥉خالصه دهقان مهرسا 
🥉دولتی خلف آرتین 
🥉ذاکری امیر 
🥉زینال پور امیرحسین 
🥉شامی فاطمه 
🥉شریفی ارشنوس 
🥉شریفی ارشیا 
🥉شفیعی علی 
🥉شهبازی منفرد نیایش 
🥉شهدکام سید سروش 
🥉شیلو امیرمهدی 
🥉صادقی امیررضا 
🥉صفاری محمدپارسا 
🥉صفری آرتان 
🥉ضرغامی امیرعلی 
🥉عبدلی مهرسا 
🥉عزت زاده طاها 
🥉غیبشاوی یوسف 
🥉قدیری اناری ایلیا 
🥉قمشی علیرضا 
🥉کاهه پینار 
🥉کوهستانی نیما 
🥉گرشاسبی بهار 
🥉گوران اوریمی محمدمعراج 
🥉گوران اوریمی محمدمیعاد 
🥉محسنی موگه 
🥉محمدزاده شریف کارن 
🥉محمدی مهرسا 
🥉مشیری امیرآریا 
🥉مهدوی رهام 
🥉نازی اسیگرانی امیرعلی 
🥉ناظم زاده پرنیان 
🥉نجمی ریحانه 
🥉یزدانی پور بنیامین

لازم به ذکر است، طرح های برگزیده، به بخش نهایی جشنواره راه پیدا کرده و طی داوری اصلی، ۲۵ طرح برگزیده ی نهایی در تابستان امسال انتخاب می شوند.
گفتنی ست برگزیدگان مرحله اول جشنواره مجوز حضور در دوره های تخصصی آمادگی مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی را کسب نموده اند .
نفرات برگزیده جهت دریافت مدال یادبود ، گواهی نامه و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با دبیرخانه جشنواره به شماره 67438-021 تماس حاصل فرمایند .